Hakkımızda

1989 yılında bir aile şirketi olarak elektronik sektörüne ilk adımlarını atan AKYAR, ilk günkü heyecan ve kararlılıkla yoluna devam ediyor. Geride bırakılan yarım asrı aşan sürede sektöre yön veren firmalardan biri haline gelmenin haklı gururunu yaşarken; her yeni gün, aynı azim ve kararlılıkla ülkemizin marka değerini yükseltme hedefi ile çalışıyoruz.

2014 yılından bu yana AKYAR markası ile faaliyet gösteren firmamız; tasarım ve üretim kalitesini sürekli geliştirerek, geçmiş tecrübesini yeni trendler ile harmanlayarak müşterileri ile buluşturuyor.

 

Ekibimiz

Kalite ve müşteri beklentilerini karşılamakta gösterdiğimiz başarılı performansın, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübesi ile doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız, şirketimizin en önemli değeridir. AKYAR adına emek veren herkesin bilgi sermayesi, en gelişmiş teknolojik sistemlerden bile daha yüksek değere sahiptir. Bu sebeple, AKYAR olarak her bir aile üyesinin değişen koşullara hızla uyum sağlaması, yeteneklerinin gelişmesi, teknolojiyi yakalaması ve global iş ortamında deneyimlerini zenginleştirmesi için çeşitli eğitim programları ve seyahatler düzenliyoruz.

Yüzde yüz ile çalışıyoruz

Her projemize aynı heyecan ile başlıyor, en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Şirket ailesine tutkuyla bağlı olan, AKYAR markasına değer katan; deneyimli, yaratıcı, proaktif hareket etmeyi bilen tüm çalışanları ile gurur duyuyor.

Sürdürülebilirlik

Üretimin devamlılığı ve çeşitliliği sağlanırken insan yaşamının da korunması ve güvence altına alınması gerekir. Bu sebeple sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Hem sosyal hem de ekolojik sorumluluğumuz olan sürdürülebilirliğin, ekonomik başarıya giden önemli bir yol olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz.

Stratejik ve organizasyonel yapımız içerisinde önemli bir rol oynayan sürdürülebilirlik için, sahip olduğumuz kaynakları özenle kullanıyoruz. Ülkemize ve dünyamıza duyduğumuz sorumluluk gereği, çevre hassasiyeti prensibiyle hareket ediyor; insan sağlığına, doğaya ve doğada yaşayan her canlıya saygıyı öncelik biliyoruz. Şirketimiz üretim süreçlerinin her aşamasında yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre dostu bir iş ahlakıyla hareket ediyor.

                                                       AKYAR GROUP

Yükleniyor...